Malý svět – cesta těhotenstvím a porodem

termíny kurzů

Předporodní kurz
Je možné domluvit individuálně, pro jeden pár, podle Vašich představ, se zaměřením na…více
Masáže dětí a kojenců
Kurzy baby masáží v individuálním termínu kurz podle domluvy :-) celkem 3 lekce, kdy se…více

aktuality

Změna prostor studia Malý svět !!! pozor !!!
Od května letošního roku už nejsme na původní adrese Divadelní 6, Brno střed. …více

individuální péče

V těhotenství a přípravě na porod

Dle dohody a vašeho aktuálního zdravotního stavu si můžete vybrat cokoliv z naší nabídky a my se budeme věnovat výhradně vám, ať už v našem centru nebo, pokud to vyžaduje váš zdravotní stav či k tomu máte osobní důvody, přímo u vás doma.

Nabízíme tyto služby:

Po porodu a v období šestinedělí

Preventivní návštěva ve vašem domácím prostředí (v případě potřeby i v porodnici) – kontrola celkového stavu, hojení, správného zavinování dělohy, techniky kojení a další poradenství z oblasti praktické péče o novorozence (koupání, kyblíkování, přebalování a další).

Laktační poradenství

Kojení dítěte  je jednou z  nejpřirozenějších a nejkrásnějších věcí a rády vám pomůžeme, aby jste  to mohly prožít. Ideální je nepodceňovat kojení a připravit se už během těhotenství (možno domluvit individuální formou).
Stále se zajímáme o nové trendy v oblasti kojení, setkaly jsme se také s předním světovým odborníkem v oblasti kojení, kanadským pediatrem Jackem Newmanem: http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/46953/svetoznamy-pediatr-jack-newman-o-kojeni-i-chybach-ve-vychove.html
Nabízíme vám odbornou pomoc a podporu při problémech s kojením vašeho dítěte.
Po porodu- pokud si nejste jisté správnou technikou, kojení bolí, miminko se špatně přisává k prsu, odmítá prs, máte pocit málo mléka…zavolejte, domluvíme se na setkání přímo u vás doma nebo v našem studiu Malý svět.
Nabízíme také kontrolu a poradenství v prvních dnech po porodu, např. v porodnici.
Specializujeme na oblast Adoptivního kojení.

Další důležité informace na www.kojeni.cz

Baby masáže

Doteky jsou důležitou součástí správného vývoje, duševního i fyzického. Naučte se jednoduchou techniku masáží vhodných pro děti od narození, ale také vděčně přijímanou u dětí všech věkových skupin.

Přímo u Vás doma, ve vašem prostředí, pouze pro vás nebo také v kolektivu spřátelených maminek.