Malý svět – cesta těhotenstvím a porodem

termíny kurzů

Předporodní kurz
Je možné domluvit individuálně, pro jeden pár, podle Vašich představ, se zaměřením na…více
Masáže dětí a kojenců
Kurzy baby masáží v individuálním termínu kurz podle domluvy :-) celkem 3 lekce, kdy se…více

aktuality

Změna prostor studia Malý svět !!! pozor !!!
Od května letošního roku už nejsme na původní adrese Divadelní 6, Brno střed. …více

o nás

Bc. Markéta Zemanová

Jsem registrovaná porodní asistentka (od roku 2005 pracuji ve FN Brno – prac. Obilní trh). Pracuji jako aromaterapeut a homeopat v oblasti těhotenství, porodu, šestinedělí a péče o dítě, poradce v oblasti konceptu Bazální stimulace u předčasně narozených dětí a také dětí, které jsou neklidné nebo mají jiné zdravotní problémy. Vedu individuální poradenství, jsem lektorka Baby masáží a věnuji se také laktačnímu poradenství,kde se i specializuji na adoptivní kojení.
Má profese mne stále více učí a zároveň vede k respektu a pokoře k vyjímečném okamžiku, kterým je vlastní zrození dítěte. Proto je pro mne velmi důležité poskytovat profesionální, ale zároveň přirozenou péči ženám a jejich dětem. 
Jsem maminkou dcery Adélky a syna Jakuba (nar. 2007 a 2011).

Bc. Lenka Vinopalová

Jsem registrovaná porodní asistentka. Ve své profesi pracuji od roku 1997. Pracovala jsem jeden rok v NsP Mostě, potom ve FN Brno - pracoviště Obilní trh, pět let na porodním sále, dva roky na oddělení šestinedělí, nyní pracuji zpátky na porodním sále.

Jsem lektorka předporodních kurzů, baby masáží a věnuji se aromaterapii a homeopatii u těhotných žen a maminek po porodu.

Během své praxe se pro mě stalo důležité setkávat se s těhotnými ženami, páry v předporodních kurzech, předávat jim potřebné rady a informace, podporovat přirozený porod a metody s ním spojené.

Jsem profesionální laktační poradkyní, registrovaná laktační ligou.

Absolvovala jsem kurz pro pečující osoby o malé a předškolní děti, zaměřený na psychologii respektování, první pomoc u dětí, pohybové aktivity s hudbou, didaktiku, výživu a ekologii.

Jsem maminkou syna Michala a dcery Haničky (nar. 2007 a 2010).

Spolupracující porodní asistentky

Mgr. Lenka Veselá

Jsem registrovaná porodní asistentka.

V letech 1999 až 2006 jsem pracovala jako porodní asistentka ve FN Brno – Obilní trh na porodním sále. Poté jsem si vyzkoušela práci v zahraničí a jiný obor. Od roku 2008 pracuji jako externí lektor pro budoucí porodní asistentky na LF MU v Brně. V Malém světě vedu předporodní kurzy a laktační poradenství v anglickém jazyce.

Kontakt: 605516715 Jsem certifikovanou instruktorkou Pilates, vedu cvičení s maminkami v těhotenství i po porodu.

Jsem maminkou syna Matěje (nar. 2010).

We offer antenatal courses for English speaking women or couples. We also provide guidance and consultancy in breastfeeding either in our studio or in your home.